sprzedaz@dolcan.pl +48 668 173 968
Kup Rubikon
Dla inwestora

Miniapartamenty to doskonały sposób na lokowanie kapitału zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zakup mieszkania jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych, a jednocześnie najbardziej zyskownych form inwestycyjnych. Zyski z inwestowania w nieruchomości przewyższają te z lokowania pieniędzy na lokatach bankowych. Natomiast w porównaniu do inwestowania w akcje i fundusze inwestycyjne, które obarczone jest dużym ryzykiem, zakup nieruchomości jest znacznie bezpieczniejszy.

Zainwestowanie kapitału w MiniAparatmenty w Miasteczku Rubikon gwarantuje szybkie znalezienie najemców wśród studentów, czy też osób rozpoczynających swoją karierę zawodową w stolicy. MiniApartament to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują do stolicy w celach biznesowych i za każdym razem muszą korzystać z usług hoteli. Kupując miniapartament można korzystać z niego w czasie podróży do Warszawy a będąc poza stolicą wynajmować krótkoterminowo lokal biznesmenom bądź turystom.

Zyski z wynajmu lokali obecnie sięgają w przedziale 6-8% w skali roku. Przy zakupie MiniApartamentu w inwestycji Miasteczko Rubikon istnieje możliwość odliczenia podatku VAT, czyli 23%, które można przeznaczyć na wyposażenie lokalu.

Komunikat